DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS CIRCLE K SLOKA ATKLĀŠANA

DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS CIRCLE K SLOKA ATKLĀŠANA

Pēc vērienīgu rekonstrukcijas darbu pabeigšanas š.g. 8. janvārī Jūrmalā tika oficiāli atklāta SIA AUGSTCELTNE franšīzes degvielas uzpildes stacija CIRCLE K SLOKA.

Stacijas pārbūve ilga 3 mēnešus, kuru  laikā tika veikti nozīmīgi uzlabojumi uzpildes laukumā, kā arī tika paplašinātas un labiekārtotas stacijas veikala telpas.

Veikala apmeklētāju rīcībā tagad ir gaiša telpa atpūtas brīdim un maltītes ieturēšanai, ir palielināts arī klientiem pieejamo labierīcību telpu skaits, viena no kurām ir aprīkota cilvēkiem ratiņkrēslos. Ātrākai klientu apkalpošanai veikalā tagad ir vairāk kases aparātu, vairāk karsto dzērienu aparātu, kā arī tiek piedāvāta plašāka ēdienkarte.

Savukārt uzpildes laukumā tika nomainīti visi degvielas uzpildes sūkņi, pārbūvētas gāzes uzpildes vietu nojumes, izbūvētas jaunas uzpildes vietas kravas automobiļiem un jauna tvertne lielāku degvielas krājumu uzglabāšanai, kā arī uzstādīta AdBlue šķidruma iekārta.

Jauno staciju ar simbolisku sarkanās lentes pārgriešanu atklāja SIA CIRCLE K LATVIA izpilddirektore Gunta Jēkabsone un SIA AUGSTCELTNE prezidents un valdes priekšsēdētājs Juris Kursītis. Atklāšanā piedalījās abu uzņēmumu projekta īstenošanā iesaistītie darbinieki, sadarbības partneri un Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji.

Sveicam nozares vadītāju Sergeju Vjatkinu, degvielas uzpildes stacijas CIRCLE K SLOKA vadītāju Māru Zariņu un visu nozares komandu ar jaunās stacijas atklāšanu! Veiksmi!

REKONSTRUKCIJAS DARBUS ĪSTENOJA: SIA AUGSTCELTNE BŪVNIECĪBAS PĀRVALDE [DIREKTORS JĀNIS OZOLIŅŠ, PROJEKTA VADĪTĀJS KASPARS SILKĀNS] SADARBĪBĀ AR SIA BUKOTEKS, SIA MJ PARTNERI, SIA DLL SERVISS.

 

  Lasīt tālāk...

 

 

 

CIRCLE K zīmols tagad arī mūsu degvielas uzpildes stacijās

ZĪMOLA MAIŅA SIA AUGSTCELTNE DEGVIELAS UZPILDES STACIJĀS

Š.g. augustā un septembrī četrās no mūsu degvielas uzpildes stacijām notika nosaukuma maiņa – ar 24. augustu DUS Saulkrasti 1 un DUS Saulkrasti 2, ar 7. septembri DUS Dreiliņi un ar 14. septembri DUS Daugmale oficiāli pārgāja uz nosaukumu CIRCLE K.

Stacijas ar  simbolisku sarkanās lentes pārgriešanu atklāja CIRCLE K LATVIA un AUGSTCELTNE vadības pārstāvji, staciju vadītāji un darbinieki, klātesot vietējo pašvaldību un AUGSTCELTNE sadarbības partneru pārstāvjiem, kolēģiem no citām AUGSTCELTNE nozarēm, kā arī degvielas staciju klientiem.

Atklājot CIRCLE K Saulkrasti 2 degvielas uzpildes staciju, AUGSTCELTNE prezidents un valdes priekšsēdētājs Juris Kursītis īpaši sveica un pateicās šīs stacijas vadītājai Jolantai Vinterei par uzpildes stacijā godam nostrādātajiem apaļiem 10 gadiem. Jolanta sāka strādāt degvielas uzpildes stacijā KURŠI, kas pēc franšīzes līguma noslēgšanas pievienojās STATOIL tīklam, un tagad, franšīzes devējam pārejot uz jaunu zīmolu, turpmāk sauksies CIRCLE K.

Veiksmi un panākumus zem jaunajiem karogiem vēlam nozares vadītājam Sergejam Vjatkinam, degvielas uzpildes staciju vadītājiem Baibai Šmitei un Jolantai Vinterei Saulkrastos, Guntaram Zoltneram Dreiliņos, Lolitai Šijenokai Daugmalē un visai komandai. Tikmēr Māras Zariņas vadītajā uzpildes stacijā Slokā karogu maiņa vēl ir priekšā – šobrīd stacijā notiek vērienīgi rekonstrukcijas darbi, pēc kuru pabeigšanas vērsim vaļā Baltijā lielāko CIRCLE K degvielas uzpildes staciju. Lai notiek!

Lasīt tālāk...

 

 

DUS Circle K Daugmale atklāšanas svētki 14.09.2017.!

Lasīt tālāk...

DUS Circle K Dreiliņi atklāšanas svētki 7.09.2017.!

Lasīt tālāk...

SIA Augstceltne piedalās "Uzņēmēju dienās Zemgalē" 28.-29.aprīlī, 2017

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Jauna_mape/Te_ir_darbs/AC_darba-un-prakses-vieta_27.04.2017.jpg'
There was a problem loading image 'images/Jauna_mape/Te_ir_darbs/JELGAVA-28.-29.04.2017.jpg'

Aicinām uzzināt par SIA “Augstceltne” darba vakancēm un prakses vietām, apmeklējot mūsu stendu izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017" 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24. Ieeja bez maksas!
Izstādes rīkotāji: Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Jelgavas pilsēta un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA).

Lasīt tālāk...

 

                                             PRAKSES IESPĒJAS                                 DARBA VAKANCES

 Lasīt tālāk...

 

Juris Kursītis – Atzinības krusta komandieris

Ordeņu kapituls 2016. gada 7. aprīlī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt augstākos apbalvojumus.